O KLUBU

Klub Rachot(a) vznikal v průběhu roku 2005 a v první polovině roku 2006. Svoji činnost zahájil po dokončení všech stavebních a administrativních úprav v prosinci roku 2006.

Náplní činnosti tohoto zařízení je pravidelně nepravidelný program, kterým se budeme snažit zaujmout vás návštěvníky v co největší míře. Do pravidelného programu klubu jsou zařazeny páteční nebo sobotní živé koncerty či vystoupení (známých i méně známých kapel, DJ's a interpretů). Doufáme, že náš/váš klub si najde stálé příznivce a návštěvníky.

V klubu se nevaří. Točíme pivo Rychtář 11°. Po dohodě je možno objednat na akci i vaši oblíbenou značku.

Pokud se chcete dozvědět víc, projděte si odkazy v menu. Nejlépe ovšem bude, pokud se k nám přijdete podívat osobně. Věřte, že se budeme snažit, aby vaše první návštěva nebyla tou poslední!

V případě zájmu není problém se domluvit na pronájmu pro akci, kterou byste chtěli u nás v klubu uspořádat. Stačí nás kontaktovat buďto na mailu rachota@atlas.cz, nebo na našem telefonním čísle. Určitě se dohodneme!

Doufáme, že váš kontakt s naším klubem neskončí vaší virtuální návštěvou, ale přijdete se podívat i přímo k nám.